B43501C2337M62
MFR.Part #
B43501C2337M62
JLCPCB Part #
C1602932
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
22mm 250V 330uF 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS