25USC6800MEFCSN22X25
MFR.Part #
25USC6800MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1667844
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.944A@10kHz 22mm 25V 25mm 3000hrs@85℃ 6800uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS