LGU1V822MELZ
MFR.Part #
LGU1V822MELZ
JLCPCB Part #
C1583073
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22mm 3.2775A@50kHz 3000hrs@105℃ 35V 50mm 8200uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS