LLS2Z102MELZ
MFR.Part #
LLS2Z102MELZ
JLCPCB Part #
C1582895
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 180V 22mm 3000hrs@85℃ 4.65A@50kHz 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS