180MXC820MEFCSN30X30
MFR.Part #
180MXC820MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1606877
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS