25YXS330MEFC8X11.5
MFR.Part #
25YXS330MEFC8X11.5
JLCPCB Part #
C5114711
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 330uF 4000hrs@105℃ 401.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS