35MXG5600MEFCSN22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35MXG5600MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1582952
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.13A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 35V 35mm 5600uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS