16MXC15000MEFC25X30
MFR.Part #
16MXC15000MEFC25X30
JLCPCB Part #
C1610553
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15000uF 16V 25mm 3.082A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS