LKS1H392MESZ
MFR.Part #
LKS1H392MESZ
JLCPCB Part #
C1603618
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.3A@120Hz 22mm 35mm 3900uF 50V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS