35USC22000MEFC35X40
MFR.Part #
35USC22000MEFC35X40
JLCPCB Part #
C1608341
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22000uF 3000hrs@85℃ 35V 35mm 40mm 6.38A@120Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors