SLP122M220H7P3
MFR.Part #
SLP122M220H7P3
JLCPCB Part #
C2621590
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 2.79A@120Hz 220V 3000hrs@105℃ 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS