350VXS560MEFCSN35X40
MFR.Part #
350VXS560MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1615105
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.33A@120Hz 350V 35mm 40mm 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS