160BXC100MEFC12.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160BXC100MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1668409
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.42A@100kHz 100uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 160V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS