350BXF22M10X20
MFR.Part #
350BXF22M10X20
JLCPCB Part #
C473187
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 22uF 350V 500mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS