350MXC560MEFCSN35X40
MFR.Part #
350MXC560MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1613430
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 350V 35mm 40mm 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS