350USC470MEFCSN25X50
MFR.Part #
350USC470MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1609118
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.55A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 350V 470uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS