250USG470MEFCSN20X40
MFR.Part #
250USG470MEFCSN20X40
JLCPCB Part #
C1582639
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.11A@120Hz 20mm 250V 3000hrs@85℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS