80ZLJ12M5X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80ZLJ12M5X11
JLCPCB Part #
C5115543
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 12uF 2mm 5mm 6000hrs@105℃ 80V 92.4mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS