450MXK470MEFCFA30X40
MFR.Part #
450MXK470MEFCFA30X40
JLCPCB Part #
C3725231
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.02A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 40mm 450V 470uF ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS