16ZLS3900MEFC12.5X35
MFR.Part #
16ZLS3900MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C1597439
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12mΩ 16V 2.499A@120Hz 35mm 3900uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS