100USC1200MEFC22X30
MFR.Part #
100USC1200MEFC22X30
JLCPCB Part #
C1602396
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 1200uF 2.438A@10kHz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors