100USG3900MEFCSN35X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100USG3900MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1582045
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 3900uF 4.6A@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS