350BXC5.6MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350BXC5.6MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1595274
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 350V 36mA@120Hz 5.6uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS