25YXH1000MEFCG412.5X20
MFR.Part #
25YXH1000MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C5114682
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.14A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS