63ZL470MEFCG412.5X30
MFR.Part #
63ZL470MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C1597327
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.238A@120Hz 12.5mm 30mm 39mΩ 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS