25YXG1800MEFC12.5X30
MFR.Part #
25YXG1800MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C1598960
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.59A@120Hz 12.5mm 1800uF 24mΩ 25V 30mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS