6.3ZL1200MEFC8X20
MFR.Part #
6.3ZL1200MEFC8X20
JLCPCB Part #
C1596481
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 6.3V 750mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS