63ZLH470MEFCYD12.5X25
MFR.Part #
63ZLH470MEFCYD12.5X25
JLCPCB Part #
C6095344
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 25mm 470uF 63V ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS