450HXH680MEPASN35X50
MFR.Part #
450HXH680MEPASN35X50
JLCPCB Part #
C20345165
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.864A@10kHz 35mm 450V 5000hrs@105℃ 50mm 680uF ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS