400USC680MEFCSN35X50
MFR.Part #
400USC680MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1614122
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.1A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 400V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS