35VXG4700MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35VXG4700MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1601689
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.87A@120Hz 10mm 25mm 30mm 35V 4700uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS