35VXG4700MEFCSN22X40
MFR.Part #
35VXG4700MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1631807
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.01A@120Hz 22mm 35V 40mm 4700uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS