63MXC3300MEFCSN30X25
MFR.Part #
63MXC3300MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1592402
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.33A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 63V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS