B43504A2827M67
MFR.Part #
B43504A2827M67
JLCPCB Part #
C1608793
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
200V 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS