25VXG10000MEFC22X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25VXG10000MEFC22X50
JLCPCB Part #
C1606349
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10000uF 10mm 2.56A@120Hz 22mm 25V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS