400USC150MEFCSN22X35
MFR.Part #
400USC150MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C6389119
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.24A@120Hz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@85℃ 35mm 400V ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS