50MXC6800MEFCSN30X35
MFR.Part #
50MXC6800MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1606445
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.3A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 50V 6800uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS