50ML10MEFC5X7
MFR.Part #
50ML10MEFC5X7
JLCPCB Part #
C473158
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2mm 30mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS