25TXV47M6.3X8
MFR.Part #
25TXV47M6.3X8
JLCPCB Part #
C3830009
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 25V 300mΩ 47uF 6.3mm 70mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS