80ZLJ270MG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80ZLJ270MG412.5X25
JLCPCB Part #
C5115546
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.105A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 270uF 5mm 80V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS