6.3YXS3300MEFC12.5X16
MFR.Part #
6.3YXS3300MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C5115444
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.211A@120Hz 12.5mm 16mm 3300uF 5mm 6.3V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS