10YXS1000MEFC10X12.5
MFR.Part #
10YXS1000MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5113047
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm 5mm 6000hrs@105℃ 726mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS