250USC330MEFCSN22X30
MFR.Part #
250USC330MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C6401924
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.66A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@85℃ 30mm 330uF ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS