121MPE153J
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
121MPE153J
JLCPCB Part #
C3799254
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 15nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS