100YXG270MEFCGC16X25
MFR.Part #
100YXG270MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C5110649
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 25mm 270uF 6000hrs@105℃ 625mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS