250MXG560MEFCSN30X25
MFR.Part #
250MXG560MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1604160
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS