250MXG470MEFCSN25X50
MFR.Part #
250MXG470MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C3725075
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 470uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS