6.3PX6800MEFC12.5X25
MFR.Part #
6.3PX6800MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1596858
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.702A@10kHz 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS