250MXG470MEFCSN20X45
MFR.Part #
250MXG470MEFCSN20X45
JLCPCB Part #
C1606383
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.98A@120Hz 10mm 20mm 250V 3000hrs@105℃ 45mm 470uF ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS