25TZV220M8X10.5
MFR.Part #
25TZV220M8X10.5
JLCPCB Part #
C88737
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 600mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS